wtorek, 26 marca 2013

Bling Bling, czyli błysk na paznokciach! Sally Hansen i W7 w akcji :)

Witajcie!

Zgodnie z wczorajszą obietnicą dziś pojawiam się z czymś błyszczącym :)
Przez ostatni tydzień moje paznokcie były potraktowane tylko odżywką, ale chęć pomalowania ich czymś intensywnie brokatowym chodziła za mną od dawna. Zazwyczaj rezygnuję, albo nakładam lakier brokatowy tylko na paznokcie palców serdecznych. Niestety ale wizja zmywania/zdzierania brokatu z 10 paznokci mnie odstrasza...

No ale co się upiecze to nie uciecze ;-) I oto jest. Mój bardzo konkretny Bling Bling! :) Połączenie lakieru 2 Blu od Sally Hansen i lakieru brokatowego z W7 Cosmic Blue. Jest to zestaw kolorów który bardzo lubię, który przyciąga spojrzenia i prowokuje komplementy :)

Akcesoria i lakiery w gotowości :)
Lakier ma przepiękny kolor, który wspaniale odbija światło.  Ma fajną konsystencję, dość szybko wysycha jak na perłę, potrzeba dwóch warstw by dobrze krył. Sprawdziłam na Amazonie cenę i wygląda na to że kosztuje ok 8funtów, ja jak widzicie dorwałam go na markecie za 2 funciaki :) Bargain!
Butelka jest ogromna, lakier jest bardzo wydajny. Uwielbiam go za ten hipnotyzujący kolor!
Sam wygląda na paznokciach bardzo ciekawie i można go zdecydowanie zostawić na paznokciach w takiej formie. Ja oczywiście sięgam dalej i dodaję zawsze coś na wierzch :) No i tym razem trafiło na W7.Jest to typowy brokatowy lakier. Cosmic Blue ma w sobie głównie drobinki turkusowe, ale widać też pojedyńcze w kolorze złota i srebra. Drobinki są maleńkie dlatego jest ich mnóstwo. Ma dobre krycie-to co widzicie to jedna warstwa. Wycycha bardzo szybko jak na lakier brokatowy. Normalnie kosztuje 3.99 funtów a ja dorwałam go za 1.50 funta. Again, bargain! :) Pięknie stapia się z kolorem bazowym, nadając mu głębi. Wspaniale odbija światło co nadaje jeszcze lepszego efektu błysku. Jest to zdecydowanie jeden z moich brokatowych ulubieńców! :)
Do wykonania użyłam:
-Essence żel do usuwania skórek
-Eveline 8 w 1
-Sally Hansen HD 2 Blu (2 warstwy)
-W7 Cosmic Blue
-Rimmel Pro Top Coat

Paznokcie w tym wydaniu uwielbiam :) Są mega błyszczące, optymistyczne a lakier trzyma się paznokci jak rzep ;-) Lubię to!

Jak się Wam podoba odrobina błysku?

Przy okazji chciałabym Wam podziękować za wszystkie odwiedziny, wczoraj mój blog pokazał magiczną liczbę 1000 wyświetleń! Dziękuję! I mam nadzieję że będzie ich jeszcze dużo więcej! Nawet nie wiecie ile radości sprawia mi każde jedno takie Wasze wejście :) 

Fumiko