poniedziałek, 21 kwietnia 2014

Matowe pomadki NYX-moja nowa wielka miłość! Angel i Shocking Pink

Witajcie ponownie :)

Tym razem recenzja produktów do ust, które w ostatnich tygodniach zawładnęły moim sercem! A wszystko dzięki informacji od Marty z bloga http://beautylookbymarta.blogspot.co.uk. Marta na swoim Instagramie pokazała kosmetyki NYX zakupione uwaga...  w sklepie Next! Dwa razy się nie zastanawiałam i kilka dni później wybrałam się na łowy :)

Jako pierwsza w moje ręce trafiła szminka w kolorze Shocking Pink MLS02-jest to pomadka o matowym wykończeniu, ale jak się zaraz przekonacie, nie jest to taki tępy mat. Trudno to opisać ale wydaje mi się że jest to troszkę taka nawilżona jego wersja ;-)

Avon Femme EDP i City Rush EDP, czy warto kupować perfumy z katalogu?


Ey up! Long time-no see!

Wyparowałam z blogosfery cichaczem ale zwyczajnie nastąpiło kilka zmian, które skutecznie zmieniły moje codzienne zorganizowanie dnia-niestety ale spędzam poza domem jeszcze więcej czasu niż dotychczas..Anyway, przejdźmy do konkretów-dziś jako że mam wolny dzień, udało mi się zrobić kilka zdjęć, a co za tym idzie-pojawi się kilka recenzji :)

Dziś pokażę Wam perfumy, które niesamowicie mnie zaskoczyły, bo mimo że pochodzą z katalogu Avon są według mnie godne polecenia! A czemu? O tym za chwilkę :)